Applications have closed

Η Εταιρεία Medicview ΙΚΕ , που δραστηριοποιείται στον χώρο της υγείας ενδιαφέρεται να εντάξει στο δυναμικό της βοηθό λογιστή.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ  Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2-3 ετών
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική επικοινωνία)
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ και των προγραμμάτων του Microsoft Office (Word, Excel)
  • Γνώση φορολογικής νομοθεσίας
  • Προαιρετική γνώση τήρησης Βιβλίων Γ΄ Κατηγορίας

Επιθυμητά προσόντα:

Η γνώση χειρισμού CRM της εταιρείας Softone θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Αρμοδιότητες:

  • Τιμολόγηση-Έκδοση παραστατικών και έλεγχος-παρακολούθησή τους
  • Καταχώρηση τιμολογίων αγορών-δαπανών
  • Φυσική αρχειοθέτηση παραστατικών και εγγράφων
  • Καταχώρηση ταμειακών και τραπεζικών εγγραφών
  • Συμφωνία καρτελών με Πελάτες-Προμηθευτές
  • Συμφωνίες τραπεζών
  • Προετοιμασία και διεκπεραίωση πληρωμών προμηθευτών – πιστωτών
  • Άμεση συνεργασία με το εξωτερικό λογιστήριο

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα οργάνωσης εργασιών και αποτελεσματικής επικοινωνίας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες & πελατοκεντρικός προσανατολισμός
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικό πνεύμα και ευγένεια
  • Εκπληρωμένες οι στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)

Η Εταιρεία προσφέρει

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχόμενη Επαγγελματική εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

MEDICVIEW ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ Ι.Κ.Ε.

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση