Applications have closed

Η εταιρεία ΜΙΝΩΑΣ ΑΕΕ, εκδοτική εταιρεία με ηγετική θέση στον κλάδο, ζητά να προσλάβει Βοηθό Λογιστή

Αρμοδιότητες:

  • Ενημέρωση των λογιστικών βιβλίων της εταιρείας (Γ΄ κατηγορίας) / τήρηση λογιστικών και φορολογικών υποχρεώσεων
  • Έκδοση φορολογικών στοιχείων
  • Παρακολούθηση τραπεζικών λογαριασμών και δανειακών υποχρεώσεων
  • Συμφωνίες στους τηρούμενους λογαριασμούς (γενικής λογιστικής, πελατών προμηθευτών)

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με κατεύθυνση στα οικονομικά / λογιστικά
  • Τριετή προϋπηρεσία σε βιβλία Γ΄ κατηγορίας
  • Εξοικείωση σε σύγχρονες εμπορολογιστικές εφαρμογές
  • Γνώση προγράμματος Entersoft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση Microsoft Office ( Εxcel, Word)
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)

Παροχές

  • Ικανοποιητικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Σύγχρονο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και παρέχουν ευκαιρίες εξέλιξης στο πλαίσιο της εταιρίας

Job Tags: , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

ΜΙΝΩΑΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΚΔΟΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση