Η εταιρεία «ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ Α.Ε», που δραστηριοποιείται σε ιδιωτικά και δημόσια έργα, αναζητά για την στελέχωσή της, έμπειρο Πολιτικό Μηχανικό, Υπεύθυνο Εργοταξίου πλήρους απασχόλησης, με τουλάχιστον 5 έτη προϋπηρεσία, για την έντεχνη κατασκευή και επίβλεψη Ιδιωτικού Έργου εντός Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και παρακολούθηση έργων (διαχείριση προσωπικού, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων & κανονισμών)
  • Διαχείριση συνεργείων / ομάδων υλοποίησης έργου
  • Σύνταξη ημερήσιου δελτίου παρακολούθησης του έργου και τακτοποίηση αρχείου έργου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • 5 έτη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων (π.χ. AutoCAD) και MS WORD,  EXCEL
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και ομαδικής εργασίας

Παροχές:

  • Αποδοχές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους.

Job Tags: , , , ,

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ Α.Ε.

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση