Η εταιρεία MASTRAFIDIS CLIMA, πρωτοπόρος στον χώρο της επισκευής και συντήρησης κλιματισμού αυτοκινήτων στη Βόρεια Ελλάδα, αναζητά νέο μέλος για την ομάδα της στο συνεργείο στην Δυτική Θεσσαλονίκη.

Ηλεκτρολόγος ή Βοηθός Ηλεκτρολόγου Αυτοκινήτων.

Αρμοδιότητες:

  • Διάγνωση τεχνικών προβλημάτων και διενέργεια όλων των εργασιών αποκατάστασης.
  • Εκτέλεση προγραμματισμένων εργασιών σύμφωνα με τις οδηγίες του προγράμματος του συνεργείου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Οργανωτικός και με διάθεση εξέλιξης
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητή εμπειρία σε εντοπισμό βλαβών κλιματισμού.

Παροχές:

  • Πλήρης Απασχόληση, Δευτέρα έως Παρασκευή
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ανταγωνιστικό Μισθολόγιο αναλόγως προσόντων

Job Tags: , ,

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση