Applications have closed

Από σένα θέλουμε (απαραίτητα προσόντα):

  • Να έχεις πτυχίο οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης
  • Να είσαι οργανωτικ@
  • Να στροφάρεις και να τα καταφέρνεις στα δύσκολα.
  • Να μη μασάς στην πίεση χρόνου
  • Να σου αρέσει να δουλεύεις μέσα στην ομάδα αλλά να τα καταφέρνεις καλά και μόν@ σου
  • Να έχεις καλή σχέση με το PC
  • Να σου αρέσει η δουλειά και να μη βαριέσαι
  • Να σου αρέσει το διάβασμα και να τα πας καλά με τεχνικούς όρους

Τι δεν θέλουμε:

  • Δεν θέλουμε προϋπηρεσία. Ω ναι! Θα σου μάθουμε εμείς!
  • Δεν θέλουμε να βαριέσαι να μάθεις.
  • Δεν θέλουμε να έρθεις για να φύγεις.

Τι θα κάνεις (αρμοδιότητες):

  • Θα μιλάς με τους πελάτες και θα τους εξηγείς τις διαδικασίες (που θα πρέπει να έχεις μάθει καλά).
  • Θα τους εξηγείς τις λεπτομέρειες των επενδυτικών τους σχεδίων (καταλαβαίνεις ότι θα πρέπει να έχεις διαβάσει πολύ έτσι δεν είναι;).
  • Θα συντάσσεις επενδυτικές προτάσεις και θα διαχειρίζεσαι όλη τη γραφειοκρατία (είπαμε ότι θα πρέπει να τό ‘χεις με το διάβασμα ε;).
  • Θα είσαι δίπλα στον πελάτη μέχρι την ολοκλήρωση της επένδυσής του.

Τι σου δίνουμε εμείς (η εταιρεία προσφέρει):

  • Μισθό (εντάξει, τον βασικό για αρχή αλλά όσο εξελίσσεσαι θα εξελίσσεται μαζί σου!)
  • Προφανώς, κανονικά την νόμιμη ασφάλισή σου (δεν παίζουμε μ’ αυτά)
  • Τις άδειές σου (ΟΚ άνθρωποι είμαστε και καμιά μέρα παραπάνω αν χρειαστεί, τη συζητάμε)
  • Σου δίνουμε και bonus γιατί θέλουμε να είσαι χαρούμεν@ όταν πετυχαίνεις
  • Ωραίο φιλικό περιβάλλον, γιατί ναι μεν δουλεύουμε πολύ αλλά μας αρέσει κιόλας και περνάμε καλά
  • No limits εξέλιξη αρκεί να την κερδίζεις με το σπαθί σου …ή έστω με το πληκτρολόγιό σου!

Job Tags: ,

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι