Applications have closed

Ιατρική εταιρεία με έδρα την κεντρική Κέρκυρα αναζητά υποψήφιους για στελέχωση θέσεων γραμματειακής υποστήριξης για πλήρη απασχόληση.

Υποδοχής (Front – desk Secretary), με οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση επικοινωνίας (emails , phone calls) για την Ελλάδα και το Εξωτερικό.
  • Διαχείριση πελατολογίου και προγραμματισμός ραντεβού πελατών.
  • Υποδοχή πελατών οργάνωση και ταξινόμηση φυσικού και ηλεκτρονικού αρχείου.
  • Τηλεφωνική ηλεκτρονική και δια ζώσης εξυπηρέτηση πελατών.
  • Οργάνωση ημερήσιου προγράμματος.
  • Διεκπεραίωση αλληλογραφίας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Δεξιότητες καλής επικοινωνίας, προφορικά και γραπτά.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ, Word & Excel, Copywriting / Σύνταξη κειμένων (σε Ελληνικά & Αγγλικά).
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητα.

Υψηλές αποδοχές

Τόπος εργασίας: Ύψος – Παλαιοκαστρίτσα

Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Σταθερότητα εργασιακής σχέσης

Οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία αναγράφοντας τον τίτλο της θέσης.

Job Tags: , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση