Applications have closed

ΖΗΤΕΙΤΑΙ γραμματέας για γραμματειακή υποστήριξη ιατρείου.

Περιγραφή Θέσης:

Αναζητούμε μια δυναμική και οργανωτική προσωπικότητα για να ενταχθεί στην ομάδα μας ως Γραμματέας σε ιατρείο.

Η θέση ξεκινά με μερική απασχόληση, με δυνατότητα μετάβασης σε πλήρη απασχόληση, ανάλογα με την απόδοση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστη χρήση του λειτουργικού συστήματος MS Windows και εξοικείωση με το διαδίκτυο.
  • Πολύ καλή γνώση και εφαρμογή των εργαλείων MS Office (Word, Excel).
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος).
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, άρτιο παρουσιαστικό και ικανότητες οργάνωσης και επικοινωνίας.
  • Προηγούμενη εμπειρία στην ηλεκτρονική συνταγογράφηση και ταχυ-δακτυλογράφηση θα θεωρηθούν πρόσθετο προσόν.
  • Δυνατότητα εύκολης μετακίνησης (η κατοχή αυτοκινήτου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν, αλλά δεν είναι απαραίτητη).

Τι Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές ανάλογες των προσόντων σας.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης.

Εάν ενδιαφέρεστε να συνεργαστείτε μαζί μας, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας με φωτογραφία.

Job Tags: , , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι