Applications have closed

Η COMPUTER LIFE N. ΗΜΑΘΙΑΣ εταιρία πληροφορικής με έδρα στην Νάουσα και υποκατάστημα στην Βέροια, δραστηριοποιείται από το 1987 στην παροχή και ανάπτυξη Επιχειρησιακού Λογισμικού και αναζητεί για πλήρη απασχόληση: Τεχνικό Σύμβουλο Εμπορικών Εφαρμογών (Business Software Consultant)

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Εγκατάσταση business software και παραμετροποίηση βάσει αναγκών του πελάτη.
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών, ανάλυση και επίλυση προβλημάτων.
  • Καταγραφή νέων αναγκών και αποστολή προς τμήμα ανάπτυξης εφαρμογών.
  • Εκπαίδευση χρηστών.

Προσόντα

  • Γνώση προγραμμάτων ERP (εμπορική διαχείριση).
  • Ευχέρεια στην παροχή εκπαιδευτικών υπηρεσιών.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

Επιθυμητά όχι απαραίτητα

  • Η γνώση MS-SQL Server κι ενδεχόμενες γνώσεις σε τεχνολογίες: C# .NET Framework, JavaScript, HTML, CSS.
  • Κάτοχος Άδειας Οδήγησης.

Η εταιρία προσφέρει

  • Μόνιμη και πλήρη απασχόληση σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση.
  • Συνεχή επαγγελματική εκπαίδευση και σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Πακέτο αποδοχών μεγαλύτερο του βασικού, ικανοποιητικό και ανάλογο των προσόντων.

Κωδικός Θέσης: SOFT101-23

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι