Applications have closed

Το βραβευμένο κοκτέιλ μπαρ “Rock ‘n’ Roll Maxilares” στη Σκιάθο, αναζητά έναν υπεύθυνο – manager για σεζόν (01/05/2024 – 30/09/2024). Εάν έχετε προϋπηρεσία σε παρεμφερείς επιχειρήσεις, τότε αυτή είναι η ευκαιρία σας!

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άπταιστη γνώση δύο γλωσσών (Αγγλικά και Ιταλικά ή Σουηδικά)
  • Ομαδικό πνεύμα, θετική στάση και άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώση λειτουργίας στο ηλεκτρονικό ταμειακό σύστημα
  • Άριστες οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα παρακολούθησης ολόκληρου του χώρου

Καθήκοντα:

  • Επίβλεψη του προσωπικού και της εξυπηρέτησης πελατών
  • Υποδοχή πελατών – Guest Relations
  • Παραγγελίες από τους πελάτες και συντονισμός της ομάδας εξυπηρέτησης πελατών

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Πλήρης ασφάλεια
  • Διαμονή

Εάν ενδιαφέρεστε, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας!

Ελάτε να γίνετε μέρος της ομάδας του “Rock ‘n’ Roll Maxilares”, του καλύτερου μπαρ της Ευρώπης!

Job Tags: ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση