Υπάλληλος για πλήρη απασχόληση ζητείται σε mini market στην Περιβόλα Πάτρας.

Απογευματινή βάρδια 15:00 – 23:00 (μετά την απόκτηση ανάλογης εμπειρίας υπάρχει η δυνατότητα και πρωινής βάρδιας), 5νθήμερη εργασία (το κατάστημα παραμένει ανοιχτό όλες τις μέρες της εβδομάδας).

Βασικά καθήκοντα:

  • Ταμειακή διαχείριση και εξυπηρέτηση πελατών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων
  • Γενικός ανεφοδιασμός ραφιών
  • Τακτοποίηση αποθήκης
  • Διαχείριση οπωροπωλείου και delicatessen

Απαραίτητα Προσόντα Υποψηφίου:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Εξοικείωση με την τεχνολογία και γνώση Η/Υ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, όχι απαραίτητη καθώς παρέχεται εκπαίδευση
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
  • Συνέπεια, ευγένεια και ομαδικότητα

Παροχές:

  • Σταθερό πακέτο αποδοχών, νόμιμες άδειες, ασφάλιση
  • Εκπαίδευση σε ταμειακό σύστημα λιανικής πώλησης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Job Tags: , ,

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι