Applications have closed

Η εταιρία Panayotis-rent-a-car στα Κύθηρα επιθυμεί να προσλάβει:

1. Υπάλληλο για πλύσιμο αυτοκινήτων
2. Υπάλληλο γραφείου
3. Υπάλληλο για συμβόλαια και μετακινήσεις οχημάτων

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία/έλεγχος αυτοκινήτων για παράδοση στους πελάτες σε άριστη κατάσταση
  • Παραδόσεις/παραλαβές σε διάφορα σημεία των Κυθήρων
  • Σύναψη συμβολαίων κατά την παράδοση
  • Προσεκτικός έλεγχος των οχημάτων κατά την επιστροφή τους

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ικανότητα σε επικοινωνία, οργάνωση και ομαδικότητα
  • Καλή γνώση Η/Υ, Microsoft office
  • Γρήγορη προσαρμοστικότητα και αντίληψη, αντοχή σε περιβάλλον πίεσης
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (οποιαδήποτε επιπλέον γλώσσα θα εκτιμηθεί)
  • Επιθυμητή αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία
  • Ευγένεια, συνέπεια, ευπρεπές παρουσιαστικό

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές μόνιμης απασχόλησης
  • Διαμονή

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση