Applications have closed

Ο ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα συμμετέχει στην προετοιμασία του μενού  υπό τις κατευθύνσεις του Α’ Μάγειρα.

Οι κύριες Αρμοδιότητες περιλαμβάνουν:

  • Προετοιμασία και εκτέλεση υψηλής ποιότητας και ποικιλομορφίας γευμάτων, τηρώντας τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας.
  • Διατήρηση οργανωμένου και καθαρού περιβάλλοντος εργασίας
  • Εξασφάλιση της ποιότητας, σωστής αποθήκευσης και ορθολογιστικής διαχείρισης φαγητών και λοιπών προμηθειών
  • Τήρηση των κανόνων Εσωτερικής Λειτουργίας, Υγιεινής και Ασφάλειας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε 4* ή 5* ξενοδοχείο
  • Πτυχίο Μαγειρικής είναι επιθυμητό
  • Επαγγελματική και προσεγμένη εμφάνιση
  • Επαγγελματική συμπεριφορά, ομαδικότητα, επικοινωνία, ευγένεια, σεβασμός
  • Τήρηση ωραρίου
  • Υπευθυνότητα, ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές και υψηλής πίεσης καταστάσεις

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με σεβασμό στις ανάγκες των ανθρώπων της
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών, ανάλογο των προσόντων
  • Δωρεάν διαμονή & πλήρης διατροφή
  • Δωρεάν παροχή wifi
  • Εποχική απασχόληση με δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας και εξέλιξης

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση