Applications have closed

Η Optimal, εκ μέρους εταιρεία Πελάτη της, ηγέτιδας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών,αναζητά Σύμβουλο Εξυπηρέτησης Εξυπηρέτησης Εταιρικών Πελατών. Πρόκειται για 5νθήμερη εργασία, πλήρους απασχόλησης με κυλιόμενες βάρδιες.

Ως Σύμβουλος Εταιρικών πελατών, σκοπός είναι η παροχή τηλεφωνικής εξυπηρέτησης αλλά και συμβουλευτικής υποστήριξης σε πελάτες-εταιρείες ή επιχειρήσεις, σε ό,τι αφορά την εμπορική συνεργασία τους με την εταιρεία.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με εταιρικούς  πελάτες της εταιρείας μέσω εισερχόμενων κλήσεων και παροχή εξειδικευμένων λύσεων
  • Ανανέωση συμβολαίων
  • Ενεργοποίηση υπηρεσιών

Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο θα εκτιμηθεί θετικά
  • Γνώση συστημάτων CRM
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ενεργός ακροατής

Παροχές:

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Σύστημα επιβράβευσης μέσω επίτευξης στόχων
  • Διεξοδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης νέων υπαλλήλων

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση