Η NEXT, ένας από τους κορυφαίους πολυεθνικούς λιανεμπόρους στον χώρο της μόδας και των ειδών σπιτιού, αναζητά έναν δυναμικό και έμπειρο Store Manager για το νέο της κατάστημα στο Cosmos Mediterranean Mallστη Θεσσαλονίκη. Ο ρόλος αυτός προσφέρει μια μοναδική ευκαιρία σε επαγγελματίες με ηγετικές ικανότητες και πάθος για τη μόδα, να γίνουν μέρος μιας επιτυχημένης και αναγνωρισμένης εταιρείας.

Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινή διαχείριση του καταστήματος με στόχο την επίτευξη των οικονομικών στόχων και την αύξηση των πωλήσεων.
  • Εκπαίδευση, καθοδήγηση και ανάπτυξη της ομάδας για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Διαχείριση αποθέματος και merchandising σύμφωνα με τις εταιρικές οδηγίες.
  • Ανάλυση πωλήσεων και ανάπτυξη στρατηγικών για τη βελτιστοποίηση της απόδοσης του καταστήματος.
  • Διασφάλιση της συμμόρφωσης με τις πολιτικές και διαδικασίες της εταιρείας.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση διαχείρισης καταστήματος, ιδανικά στον χώρο της μόδας ή του λιανικού εμπορίου.
  • Ικανότητα ηγεσίας και ανάπτυξης ομάδας.
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Δεξιότητες στην ανάλυση δεδομένων και δημιουργία εμπορικών στρατηγικών.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με πάθος για τη μόδα και την εξυπηρέτηση πελατών.

Τι προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και μπόνους.
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε έναν από τους μεγαλύτερους λιανεμπόρους της Ευρώπης.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες ανάπτυξης δεξιοτήτων.
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών: Στείλτε το βιογραφικό σας αναγράφοντας στο θέμα «Store Manager – Cosmos Mall».

Γίνετε μέλος μιας επιτυχημένης ομάδας και συμβάλετε στη συνεχή ανάπτυξη της NEXT στην Ελλάδα!

Job Tags:

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι