Applications have closed

Η NAMCO International AG, ελληνική αυτοκινητοβιομηχανία και κατασκευάστρια του θρυλικού PONY, με έδρα στο 16ο χλμ. Εθνικής Οδού Θεσσαλονίκης – Πολυγύρου, Νέα Ραιδεστός, ζητά συνεργασία με Σχεδιαστή Αυτοκινήτων, για το τμήμα Έρευνας και Ανάπτυξης της.

Αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός και ανάπτυξη εξωτερικού ή εσωτερικού αυτοκινήτων (ανάλογα με την εξειδίκευση)
  • Δημιουργία 3D μοντέλων και πρωτοτύπων
  • Συνεργασία με μηχανικούς και άλλα μέλη της ομάδας σχεδιασμού
  • Συμμόρφωση με τις προδιαγραφές και τα πρότυπα της εταιρείας
  • Παρακολούθηση των τάσεων της αγοράς και των νέων τεχνολογιών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Εμπειρία σε 3D CAD λογισμικά (π.χ. Autodesk Alias, SolidWorks)
  • Δυνατότητες rendering και animation (π.χ. Keyshot, V-Ray)
  • Καλές δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικότητας
  • Προσανατολισμός στις λεπτομέρειες και υψηλή αισθητική
  • Δημιουργικότητα και καινοτόμες ιδέες

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο σε σχεδιασμό αυτοκινήτων ή σχετικό κλάδο
  • Ικανότητα ψηφιακής γλυπτικής (π.χ. ZBrush, Mudbox)

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Συνεργασία με μια δυναμική και δημιουργική ομάδα
  • Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Για να υποβάλλεται αίτηση:

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα και portfolio σας.

Job Tags: ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση