Applications have closed

Η εταιρεία Be-Best, η οποία δραστηριοποιείται στη Διοργάνωση Εκθέσεων, Συνεδρίων και Εκδηλώσεων, αναζητά συνεργάτη για το τμήμα Πωλήσεων

Κυρίες Αρμοδιότητες

  • Εύρεση νέων πιθανών πελατών
  • Διαχείριση χαρτοφυλακίου λογαριασμών για επίτευξη μακροπρόθεσμης επιτυχίας
  • Διαχείριση, Ανάπτυξη θετικών σχέσεων & Αντιμετώπιση των αναγκών των πελατών
  • Ανάπτυξη νέων ευκαιριών πωλήσεων
  • Επίτευξη στόχων πωλήσεων
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 3 ετών σε αντίστοιχο οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων θα θεωρηθεί ανταγωνιστικό προσόν
  • Ευχέρεια στη χρήση προγραμμάτων (excel, ppt, word κα.)
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Πάθος και ακεραιότητα
  • Προσωπική παρακίνηση
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού

 Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (βάσει προσόντων)
  • Αναγνώριση και επιβράβευση με bonus βάσει ατομικής επίτευξης στόχων
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρία για απόκτηση εξειδίκευσης δίπλα σε μεγάλα brands και εμπλουτισμός γνώσεων και επαφών
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση