Πρότυπη εταιρεία τηλεφωνικού κέντρου με εξειδίκευση στις B2B πωλήσεις, αναζητά έναν έμπειρο B2B πωλητή για υβριδική πενθήμερη εργασία, μερικής απασχόλησης (4 ώρες/ημέρα), με προοπτική αύξησης του ωραρίου.

Καθήκοντα:

  • Πραγματοποίηση πωλήσεων B2B.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση πελατειακών σχέσεων.
  • Συμβολή στην επίτευξη των στόχων πωλήσεων της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία στις πωλήσεις B2B.
  • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης.
  • Ομαδικό πνεύμα και προσαρμοστικότητα.
  • Καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικών εργαλείων πωλήσεων, CRM και excel.

Ωράριο:

  • Δευτέρα έως Παρασκευή, με ευελιξία μέσα στο χρονικό πλαίσιο 10:00-18:00.
  • 4ωρη απασχόληση με μεγάλη προοπτική αύξησης του ωραρίου.

Παροχές:

  • Υβριδικό μοντέλο εργασίας (συνδυασμός εργασίας από το γραφείο και εξ αποστάσεως).
  • Ανταγωνιστικό σύστημα bonus βάσει επίτευξης στόχων.
  • Εταιρικός τηλεφωνικός αριθμός.
  • Προοπτική επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης.

Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας με τίτλο θέματος “Αίτηση για θέση B2B Πωλητή”.

Job Tags: , , ,

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι