Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ/ΠΕ ή Αρχιτέκτονας

Περιγραφή Θέσης: Η εταιρεία μας αναζητά Πολιτικό Μηχανικό ΤΕ/ΠΕ ή Αρχιτέκτονα για συνεργασία είτε με σύμβαση εργασίας πλήρους απασχόλησης, είτε ως εξωτερικό συνεργάτη.

Αρμοδιότητες:

  • Έκδοση Ηλεκτρονικών Ταυτοτήτων Κτιρίων
  • Έκδοση Πιστοποιητικών Ενεργειακής Απόδοσης
  • Τακτοποίηση Αυθαιρέτων
  • Διαχείριση και ένταξη σε προγράμματα “Εξοικονομώ Κατ’ Οίκον”
  • Διαδικασία Γνωστοποίησης Καταστημάτων Υγειονομικού Ενδιαφέροντος (Υ.Ε.)
  • Έκδοση Οικοδομικών Αδειών και Αδειών Μικρής Κλίμακας

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Βασική εμπειρία σε  ΝΟΚ (Νέος Οικοδομικός Κανονισμός)
  • Προηγούμενη εμπειρία στις παραπάνω αρμοδιότητες θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Επιθυμητά Χαρακτηριστικά:

  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Επαγγελματική συνέπεια και υπευθυνότητα

Προσφέρονται:

Δυνατότητα εργασίας με σύμβαση πλήρους απασχόλησης ή ως εξωτερικός συνεργάτης

Job Tags: , ,

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι