Applications have closed

Μονάδα Ιατρικώς Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής στο κέντρο της Αθήνας αναζητά έμπειρη και αφοσιωμένη Μαία για την υποστήριξη των γυναικών.

Καθήκοντα:

  • Συνεργασία με το ιατρικό προσωπικό για την παροχή φροντίδας στις ασθενείς
  • Υποστήριξη και συμμετοχή σε μεθόδους υποβοηθούμενης αναπαραγωγής
  • Nοσηλευτικές δεξιότητες
  • Ενημέρωση των ζευγαριών σχετικά με τις διαδικασίες και τις επιλογές που διατίθενται
  • Παροχή συμβουλών και υποστήριξης στις γυναίκες που υποβάλλονται σε διαδικασίες εξωσωματικής και σε επίτοκες.

Απαιτούμενα:

  • Ηλικία μεταξύ 25-30 ετών
  • Ενεργή κάρτα ΟΑΕΔ
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Άριστες δεξιότητες χρήσης υπολογιστών και γνώση των προγραμμάτων του Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και διαπροσωπικές ικανότητες

Εάν πιστεύετε ότι έχετε τις προαναφερθείσες ικανότητες και προσόντα και επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα δυναμικό και ανθρώπινο περιβάλλον, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.

Η προθεσμία υποβολής αιτήσεων είναι η 14/04/24. Μόνο οι υποψήφιοι που επιλεγούν για συνέντευξη θα ειδοποιηθούν.

Αναμένουμε να σας γνωρίσουμε και να σας καλωσορίσουμε στην ομάδα μας!

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση