Applications have closed

Για το  κοσμοπολίτικο νησί της Κω, όπου βρίσκεται το ξενοδοχείο Blue Lagoon Village του ομίλου Blue Lagoon Group Greece για την νέα σεζόν 2023, αναζητούμε άτομα για συνεργασία με όρεξη, φιλοδοξία, εμπειρία και πάνω από όλα αγάπη για τον τουρισμό!

Ζητούνται για εργασία Καμαριέρες και καθαρίστριες, για την τουριστική περίοδο Μάϊος-Οκτώβριος 2023!

Απαραίτητα προσόντα: όρεξη, θέληση, συνέπεια, προσαρμοστικότητα, επιθυμητή προϋπηρεσία.

Συνθήκες εργασίας: ευχάριστες, θετικός εργασιακός χώρος, καθοδήγηση

Αρμοδιότητες: Καθημερινή φροντίδα, επιμέλεια και καθαρισμό: δωματίων, μπάνιων και κοινόχρηστων χώρων.

Η εταιρεία προσφέρει:

Ελκυστικό πακέτο παροχών
Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Προοπτικές εξέλιξης
Διατροφή, διαμονή

Παρακαλώ για οποιαδήποτε διευκρίνιση, ενημέρωση η αποστολή βιογραφικού σας, θα χαρούμε να σας απαντήσουμε!

Ξεχωρίστε κάνοντας την αίτηση σας  όπου θα χαρούμε να ορίσουμε μια μελλοντική συνεργασίας μαζί!

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού

Τηλέφωνο επικοινωνίας

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση