Applications have closed

Στο AMANTES VILLAS & SUITES, σε ένα μαγευτικό τοπίο μπροστά στη θάλασσα της Νικήτης Χαλκιδικής, αναζητούμε υποψηφίους που είναι πρόθυμοι να προσφέρουν υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση στους πελάτες μας για την θέση: HOTEL MANAGER.

Εάν είστε σαν εμάς, παθιασμένοι με τη φιλοξενία και την παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας, το AMANTES VILLAS & SUITES μπορεί να είναι το τέλειο επαγγελματικό περιβάλλον για εσάς!

Κύριες αρμοδιότητες:

• Καλωσόρισμα και χαιρετισμός επισκεπτών

•Check-in, Check-out και συναλλαγές πληρωμής

• Απάντηση τηλεφωνικών κλήσεων, χειρισμός παραπόνων, αφίξεων, αναχωρήσεων

• Παροχή πληροφοριών στους επισκέπτες σχετικά με τις εγκαταστάσεις, τις υπηρεσίες μας και την περιοχή της Χαλκιδικής

• Υψηλό επίπεδο προσωπικής υγιεινής και εμφάνισης

Κύρια απαιτούμενα προσόντα/δεξιότητες:

• Πτυχίο Τουρισμού ή Διοίκησης Επιχειρήσεων ή σχετικού κλάδου θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως.

• Γνώση της αγγλικής γλώσσας. Η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας  θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

• Εμπειρία σε ξενοδοχείο 4* ή 5*

• Γνώση λογισμικού διαχείρισης ξενοδοχείων (ΕΡΜΗΣ Pro, Web Hotelier, PrimalRes)

Βασικές αξίες:

• Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας

• Οργανωτικές  ικανότητες

• Επαγγελματισμός / Υπευθυνότητα

• Κριτική σκέψη και προσανατολισμός στα αποτελέσματα

• Ηγετικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα

• Ενθουσιώδης, φιλική προσωπικότητα, πρόθυμη να μάθει, να αναπτυχθεί και να γίνει μέλος μιας αναπτυσσόμενης ομάδας

Παρέχουμε:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών

• 12μηνη απασχόληση

• Έξτρα μπόνους ανάλογα με τις πωλήσεις και την απόδοση

• Παρέχεται διαμονή και διατροφή.

• Υποστηρικτική διαχείριση, εκπαιδευτικές διαλέξεις και εξατομικευμένα σχέδια κατάρτισης σύμφωνα με τις ανάγκες των εργαζομένων

• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Σεζόν 2023

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση