Applications have closed

Μονάδα Ιατρικώς Υποβοηθούμενης Αναπαραγωγής (ΜΙΥΑ) στο κέντρο της Αθήνας αναζητά έναν δυναμικό και αφοσιωμένο επαγγελματία για τη θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης. Εάν έχετε ενεργή κάρτα ΟΑΕΔ και εξαιρετικές γνώσεις στην αγγλική γλώσσα και την χρήση υπολογιστή, τότε αυτή η θέση μπορεί να είναι η ιδανική για εσάς.

Καθήκοντα:

  • Υποδοχή και κατευθύνση ασθενών και επισκεπτών στη ΜΙΥΑ
  • Τηλεφωνική και ηλεκτρονική επικοινωνία με ασθενείς και συνεργάτες
  • Διαχείριση ημερολογίου ραντεβού
  • Υποστήριξη της διοικητικής ομάδας με καθήκοντα γραφείου, όπως οργάνωση αρχείων και ετοιμασία εγγράφων
  • Εκτέλεση άλλων καθηκόντων γραμματειακής υποστήριξης

Απαιτούμενα:

  • Ηλικία μεταξύ 25-30 ετών
  • Ενεργή κάρτα ΟΑΕΔ
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Άριστες δεξιότητες χρήσης υπολογιστών και γνώση των προγραμμάτων του Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και διαπροσωπικές ικανότητες

Εάν πιστεύετε ότι έχετε τις προαναφερθείσες ικανότητες και προσόντα και επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα δυναμικό και ανθρώπινο περιβάλλον, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.

Η προθεσμία υποβολής αιτήσεων είναι η 14/04/24. Μόνο οι υποψήφιοι που επιλεγούν για συνέντευξη θα ειδοποιηθούν.

Αναμένουμε να σας γνωρίσουμε και να σας καλωσορίσουμε στην ομάδα μας!

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση