Applications have closed

Εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο του real estate ζητά να προσλάβει:

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ με έδρα εργασίας στην περιοχή κέντρο Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες:

  • Αρχειοθέτηση
  • Οργάνωση Γραφείου
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Προγραμματισμός ραντεβού και προετοιμασία των χώρων συνάντησης
  • Διαχείριση υποχρεώσεων σχετικά με επαγγελματικά ταξίδια, αποστολές κλπ.

Απαραίτητα Προσόντα:

Η υποψήφια θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα:

  • Απόφοιτος σχολής ΑΕΙ σε οποιοδήποτε κλάδο
  • Εμπειρία 2 ετών
  • Εμπειρία στον κλάδο του Real Estate θα εκτιμηθεί
  • Άριστη χρήση Η/Υ και γνώση προγραμμάτων Microsotf Office
  • Γνώση Αγγλικών
  • Θα εκτιμηθούν γνώσεις λογιστικής
  • Κάτοχος Ι.Χ αυτοκινήτου
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες, ευγένεια, υπευθυνότητα και διάθεση για ανάπτυξη και εξέλιξη
  • Αποτελεσματικότητα κάτω από συνθήκες πίεσης
  • Εχεμύθεια και ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Δυνατότητα ταξιδιού

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Πλήρη απασχόληση
  • Συνεχή επιμόρφωση και εκπαίδευση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Job Tags: , , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση