Η Εταιρεία μας αναζητά  Γεωπόνο ΑΕ/ΤΕ για να ενταχθεί στην ομάδα της και να συνεισφέρει στη συνταξη μελετών και παρακολουθηση έργων.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη στη σύνταξη  μελετών και προδιαγραφών.
  • Συνεργασία με μηχανικούς και άλλους για την επίβλεψη και παρακολούθηση έργων.
  • Παρακολούθηση προόδου έργων και σύνταξη αναφορών.
  • Συμμετοχή σε συναντήσεις με πελάτες και άλλους εμπλεκόμενους φορείς.
  • Οργάνωση και διαχείριση εγγράφων και αρχείων που σχετίζονται με τα έργα.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος-η Γεωπόνος, Τεχνολόγος Γεωπόνος, Πιστοποιημένος Γεωργικός Σύμβουλος από τον ΕΛΓΟ Δήμητρα
  • Με εμπειρία στην υποβολή Προγραμμάτων Αγροτικής Ανάπτυξης, ΕΣΠΑ,ΠΕΠ, ευρωπαικά έργα (τουλαχιστον 2 ετη)
  • Άριστη γνώση Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Απαραίτητες γνώσεις αγγλικά επίπεδου proficiency (γραπτά και προφορικά).
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας.
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων και προσαρμοστικότητας σε απαιτητικές καταστάσεις.
  • Δίπλωμα και κατοχή Ι.Χ.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.

Εάν σας ενδιαφέρει η θέση, παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας και συνοδευτική επιστολή.

Job Tags: , , , ,

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι