Applications have closed

Εταιρεία τροφίμων Ειδών ζαχαροπλαστικής & γλυκών snacks με πολλά χρόνια παρουσία στον χώρο του Retail, ζητά εξωτερικό πωλητή με εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών, για προώθηση προϊόντων & ανάπτυξη πωλήσεων.  Θα προτιμηθούν βιογραφικά με εμπειρία πωλήσεων  στη μικρή λιανική, παιδότοποι, χώροι εστίασης κα.

Κύρια καθήκοντα

  • Δημιουργία νέου πελατολογίου και ανάπτυξη υφιστάμενου, στο τομέα της μικρής λιανικής
  • Συνεχής υποστήριξη και εξυπηρέτηση των πελατών, παρακολούθηση αγοράς, σύνταξη προσφορών και προγραμματισμένων αναφορών

Προσόντα

  • Προϋπηρεσία πωλήσεων, τουλάχιστον 5 ετών στο χώρο των τροφίμων
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ομαδικό πνεύμα και προσήλωση σε στόχους
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Γνώση ERP (soft1)
  • Αγγλικά ( επίπεδο lower)

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερός μισθός με Bonus επίτευξης στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο τις εργάσιμες ημέρες της εβδομάδας
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και συνεργατών

Παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας με φωτογραφία.

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση