Applications have closed

Η POLISERVICE, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο καταχώρησης δεδομένων για το eshop της (AbaxTherm), το οποίο δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρονικού εμπορίου ειδών θέρμανσης & κλιματισμού.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση προϊόντων και των πληροφοριών τους στο eshop
  • Επικαιροποίηση προϊόντων και τιμών
  • Ενημέρωση ιστοσελίδας με νέα προϊόντα ή αφαίρεση προϊόντων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Οργανωτικότητα και ικανότητα διαχείρισης χρόνου
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο εργασιακό περιβάλλον
  • Επαγγελματική σταθερότητα
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης & ανάπτυξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με την κο. Αλειφέρη Παναγιώτη τηλεφωνικός η κάνοντας αίτηση αναφέροντας τη θέση εργασίας Data Entry.

Πλήρης απασχόληση, αορίστου χρόνου, 09:00-16:00

Job Tags: ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση