Applications have closed

Η εταιρεία CHEMFIL FILIPPIDIS, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των πρώτων υλών, αναζητά Αποθηκάριο – Βοηθό Παραγωγής, με πλήρη απασχόληση σε πενθήμερη βάση για τις εγκαταστάσεις της στο Ασβεστοχώρι Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης :

  • Διαχείριση αποθήκης.
  • Ομαλή συνεργασία με τα αρμόδια τμήματα για την αποτελεσματική εκτέλεση των παραγγελιών.
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων.
  • Προετοιμασία, συλλογή, εκτέλεση, συσκευασία των παραγγελιών και διασφάλιση της ορθότητας αυτών.
  • Καταγραφή προϊόντων και κωδικοποίηση τους, σύμφωνα με τις διαδικασίες που ορίζει η εταιρεία.
  • Φορτοεκφορτώσεις οχήματος.
  • Σωστή και έγκαιρη εκτέλεση και διακίνηση των παραγγελιών.
  • Τήρηση χωροταξικής οργάνωσης και καθαριότητας των αποθηκευτικών χώρων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικότητα.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί.
  • Δίπλωμα για αυτοκίνητο – Επιθυμητό δίπλωμα Γ΄κατηγορίας
  • Θα εκτιμηθούν γνώσεις Η/Υ και χειρισμός Κλαρκ.
  • Ηλικία έως 35 ετών.

Παροχές:

  • Ευγενικό και ευχάριστο περιβάλλον.
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη.
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση.
  • Πενθήμερη Εργασία.
  • Πρωινή Βάρδια.
  • Μισθός Αναλόγως Προσόντων.

Job Tags: , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι