Applications have closed

Η Captain Nemo, εταιρεία κατασκευής Ναυτιλιακών Ειδών στον Α.Ι Ρέντη, αναζητεί αποθηκάριο για την οργάνωση σε όλα τα στάδια αποθήκης. προετοιμασία παραγγελιών, διακίνηση εμπορευμάτων και τήρηση αποθήκης.

Αρμοδιότητες:

Εργασία σε διάφορα στάδια της προβλεπόμενης, κατόπιν κατάλληλης καθοδήγησης.
Συνεργασία και επικοινωνία με άλλα τμήματα της παραγωγής
Έλεγχος παραγόμενων προϊόντων. Σήμανση, συσκευασία, φόρτωση και αποστολή.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πνεύμα ομαδικότητας & συνεργασίας
  • Φιλομάθεια και διάθεση για προσωπική εξέλιξη
  • Προσήλωση στη λεπτομέρεια και την ποιότητα
  • Απαραίτητο το δίπλωμα οδήγησης
  • Επιθυμητή η άδεια χειριστή Κλαρκ
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε οργανωμένη και μηχανογραφημένη αποθήκη
  • Απολυτήριο ΤΕΙ ή Τεχνικής Σχολής επιθυμητό
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ και συστημάτων ERP
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια
  • Συστατική επιστολή

Παροχές:

  • Αξιοκρατικό περιβάλλον εργασίας
  •  Προοπτικές εξέλιξης σε υπεύθυνες θέσεις

Αποστολή βιογραφικών μόνο στο mail και να αναφέρετε πάντα τον κωδικό αγγελίας CN-00101.

Job Tags: , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση