Applications have closed

Η εταιρεία Cool Dynamic που δραστηριοποιείται στο χώρο της βιομηχανικής & ναυτιλιακής ψύξης με έδρα στο ΒΙ.ΠΑ. Σχιστού, αναζητά άτομο για Αποθηκάριο – Βοηθό.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Nα είναι γνώστης της ειδικότητας μας καθώς και να έχει εμπειρία πάνω στο αντικείμενο
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Να έχει τελειώσει τεχνική σχολή ή επαγγελματικό λύκειο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)
  • Γνώσεις διαχείρισης και οργάνωσης αποθήκης
  • Γνώσεις χειρισμού Clark & χειρισμού Barcode θα ληφθούν σοβαρά υπόψιν

Καθήκοντα εργασίας:

  • Ετοιμασία παραγγελιών, εκτέλεση και διανομή τους σε πρακτορεία και καταστήματα
  • Παραλαβή υλικών από προμηθευτές σε επικοινωνία με το γραφείο
  • Service όλων των εταιρικών αυτοκινήτων, ενημέρωση αρχείου και κάλυψη όλων των αναγκών
  • Διαχείριση και παρακολούθηση των συνθηκών της αποθήκης (ασφάλεια, τάξη, οργάνωση, καθαριότητα κλπ.)
  • Επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας για εξυπηρέτηση διατμηματικών αναγκών
  • Βοήθεια σε συνεργείο (πλύσιμο συμπιεστών κλπ.)
  • Ενημέρωση γραφείου για προμήθεια ανταλλακτικών βάσει έλλειψης
  • Απογραφές προϊόντων

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Σταθερή και πλήρη απασχόληση
  • Προοπτικές εξέλιξης και συνεχούς μάθησης σε μια σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Το HR Department της Cool Dynamic θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν την ανάλογη εμπειρία, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Job Tags:

Επισκόπηση Εργασίας
Τοποθεσία Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Job Quick Search

Cart

Καλάθι

Κοινοποίηση