Η εταιρεία NORICEN, πρωτοπόρος στον χώρο της εμπορίας ανταλλακτικών κλιματισμού αυτοκινήτων και ψύξης του κινητήρα στην Ελλάδα, αναζητά νέο μέλος για την ομάδα της στην αποθήκη στη Δυτική Θεσσαλονίκη.

Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση όλων των απαραίτητων εργασιών ώστε η αποθήκη να παραμένει οργανωμένη. (Τοποθέτηση εισαγωγών στη σωστή θέση, απογραφές εμπορευμάτων).
  • Διανομή των εμπορευμάτων με μηχανάκι και αυτοκίνητο της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  • Οργανωτικός και με διάθεση εξέλιξης.
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και μηχανής.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αποθήκη.

Παροχές:

  • Πλήρης Απασχόληση, Δευτέρα έως Παρασκευή.
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Ανταγωνιστικό Μισθολόγιο αναλόγως προσόντων.

Job Tags: , , ,

Αίτηση σε αυτή τη θέση εργασίας

Ανεβάστε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι