Applications have closed

Η ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ , εταιρεία εκδόσεων έντυπου και ηλεκτρονικού Τύπου, ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα Στέλεχος Πωλήσεων.

Αντικείμενο της θέσης εργασίας είναι η προώθηση των υπηρεσιών προβολής που παρέχονται από την εταιρεία σε όλο το φάσμα των δραστηριοτήτων της τόσο σε υφιστάμενο πελατολόγιο όσο και νέο.

Αρμοδιότητες:

  • Προώθηση παρεχόμενων υπηρεσιών (άμεσες καταχωρίσεις, υπηρεσίες επικοινωνίας προβολής προβολή σε events, κ.ά.)
  • Αναζήτηση και προσέγγιση νέου υποψήφιου πελατολογίου
  • Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με το πελατολόγιο
  • Εισήγηση προτάσεων για την ανάπτυξη των πωλήσεων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Πτυχίο ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή η Προϋπηρεσία σε πωλήσεις
  • Άνεση στην επικοινωνία και ευγένεια
  • Ικανότητα προώθησης, ανάπτυξης πωλήσεων και επίτευξης  στόχων.
  • Κάτοχος διπλώματος ΙΧ και δικύκλου.

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και μόνιμη συνεργασία. Συστατικές επιστολές θα εκτιμηθούν.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό θέσης (ΕΜΠ0614).

Θα ληφθούν υπ’ όψη μόνο βιογραφικά που πληρούν τα απαραίτητα χαρακτηριστικά.

Job Tags: , , , , ,

Επισκόπηση Εργασίας
Εκτύπωση Αγγελίας Εργασίας

Cart

Καλάθι